Bireysel Üyelerimiz

Dr.HAKAN ÇINAR Mentor Gümrük Müşavirliği
ABDURRAHMAN ÖZALP TOBB ICC Bankacılık Komisyon Başkanı
ADNAN SERİN Dünya Grubu
AHU ACAR
ALİ ERTEN Adidas
ALİ İHSAN GÜNEŞ FGI Kapı Sanayi
ALİ ŞİŞLİ Adidas
ALTAN ÇAĞLAR SÜRSAL IKEA Türkiye
ANIL FUAT OCAK THY A.O.
ARZU AKYOL EKİZ Ekol Lojistik
AV.UĞUR KAŞHAN Avukat
AYDIN BAŞBEY Koralp International
AYGÜN ÖZTORUN Ellar Elektronik
AYKUT KÜÇÜK Akademisyen, Kamu Çalışanı
AYNUR YAN ÖZDEMİR Creavit
AYTAÇ VAROL Subaşı GÜMR Müdürlüğü
AYTEN NAYİR Emesteker
BERAT KUTLUDOĞMUŞ Öğrenci
BESTAMİ KARAKAHYA Araştırma Görevlisi
BURAK ERGEN LC Waikiki
BURCU KAVUKÇU
BÜLENT EDİNDİK Bıçakçılar
CANSU KIRILMIŞ ASC American Sun Components
CENGİZ SÖNMEZ Ekol Gümrük Müşavirliği
CİHAN YURT Creavit
ÇAĞATAY BIÇAKÇI Bimaks Kimya
ÇİMEN POLAT AKKUŞ Özdoku Tekstil / Orego Ambalaj Sanayi
DR.BEYHAN İNCEKARA Akademisyen, TV Yapımcısı
EDA DENİZYARAN YILMAZ Anadolu Isuzu
EDA YILMAZ Isuzu
EMEL GÜZELOĞLU Mersin Ticaret Odası
EMEL TOPÇU Alyan Gıda
EMEL YALÇIN Mali Müşavir
EMRE BAYIRBAĞ Danışman
EMRE ERTEN Ekol Gümrük Müşavirliği
ERDEM AKILOTU Ekol Gümrük Müşavirliği
ERDEM İLBEYİ Gümrük TV
ERHAN ESEN Silverline
ERHAN KARACALI Ekol Gümrük Müşavirliği
ERKAN BAŞBOĞA Asbir Antrepo İşletmeciliği
ERSOY AKDEMİR Autoliv
FATİH KEMAL BARIŞ Çalık Holding
FURKAN ARAS Hilal Trans
GAMZE DÜZGÜN Özdoku Tekstil
GÖKÇER AVGER Faik Sönmez Tekstil
GÖKHAN BATUR Moncler
GÖKHAN YILMAZ Arzum Ev Aletleri
GÖRKEM TEKŞAHİN Alatlı Lojistik
GÜLER BAŞARAN Teksan Jeneratör
HACI AHMET BÖLÜKBAŞ Destek Danışmanlık
HAKAN KAYA Akademisyen
HİKMET TANRIVERDİ İTKİB Eski Başkanı
HİLAL ASLAN Öğrenci
HÜSEYİN CANTİMUR Asbir Antrepo İşletmeciliği
HÜSEYİN ŞANVERDİ (Fahri Üye) Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü
İLYAS SOBUCALI Profen Holding
KRİSTİNA TABASHNYKOVA Öğrenci
KUBİLAY HAN ÇETİNER İnform
MEHMET IŞIKLAR Bankacı
MEHMET ALİ YAPICI Mainetti
MEHMET TURSUN BlueTrans
MEHMET YAVUZ KANKAVİ Bertan Lojistik
MELİKE YILMAZ Gümrük Uyum YYS Uzmanı
MELTEM ALBAYRAK Öğrenci
MERT ŞENOCAK Benteler
MERVE ESER Öğrenci
MUSA AYDEMİR (Fahri Üye) Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü
MUSTAFA KEMAL ARSAK
MUSTAFA YILMAZ Hyosung
MÜCELLA SALIN YILMAZ Cargo Partner Lojistik
NAGİHAN ERBİL Mentor Gümrük Müşavirliği
NURDAN İZGÖRDÜ 8gen Madencilik
OKAN TUNALI FFA SHIPPING
OLCAY ŞAHİN Şahin Gümrük Müşavirliği
ONUR CAN AKDEMİR Öğrenci
ONUR GÖKÇE DOĞAÇ DGC Lojistik
ÖMER DEDEOĞLU Mopcons Danışmanlık Şirketi
ÖZGÜR BOR Ekol Gümrük Müşavirliği
ÖZGÜR MURAT TÜRKMEN Dehatech Makine Sanayi
REŞAT BAĞCIOĞLU Danışman – Eğitmen
SADETTİN AVCILAR Profen Holding
SELÇUK YEĞİNER
SELHAN GÜNGÖR Orego Ambalaj
SERAP ŞAĞ Form Grup
SEZAİ KAYA Sezai Kaya Danışmanlık
SUAT GÜRSOYLU Daikin
ŞENOL ALTUNTAŞ Arkel Elektronik
TAMER DİNÇŞAHİN Ekol Lojistik – UND Eski Başkanı
TANSU BAKTIRAN Antwerp Flight Simulation Center
TEMEL AKKUŞ (Fahri Üye) Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü
TUĞÇE KARABUDAK Çokyaşar Holding
ÜMİT ÇALIŞ Onko Koçsel İlaç
ÜMİT OSMAN YILMAZ ihracateksperi.com
ÜMMÜHAN DAŞTAN Subaşı Gümrük Müşavirliği
VEYSEL ESER Arzum Ev Aletleri
VOLKAN ÇELİK Alyan Gıda
YALIM YÖNTER Aryıldız Madeni Eşya Sanayi ve TİC.A.Ş.
YAŞAR UYSAL Alan Sigorta
YUSUF SAKİN Mentor Gümrük Müşavirliği
Z.NEZİH ÖZDENAK Mentor Gümrük Müşavirliği
ZEYNEL DUMAN CPG Türkiye